iran
usa-1024x539

Riggtek DissoPrep X8/X15

شرکت پرتوزیست‌پیشرو نماینده انحصاری کمپانی آلمانی Riggtek در ایران است. کمپانی Riggtek تولیدکننده دستگاه‌های Dissolution از جمله ِDissolution tester، Dissolution media Preparation و اتوسمپلر مناسب برای انواع دستگاه‌های Dissolution tester با نام تجاری Sampilio می‌باشد. کارشناسان شرکت پرتوزیست‌پیشرو با گذراندن دوره‌های آموزشی لازم در کمپانی Riggtek مهارتهای لازم برای نصب، سرویس و کالیبراسیون دستگاه‌ها را کسب کرده‌اند. همچنین لازم به ذکر است کلیه تست‌های IQ، OQ و PQ توسط کارشناسان فنی انجام و مدارک لازم ارائه می‌گردد.

Riggtek DissoPrep X8/X15

جایگاه آماده سازی و تحویل انحلال مدیا

دستگاه آماده سازی مدیا[1] DissoPrep X8 در بین دیگر دستگاه‌های مشابه در بازار حرف اول را می زند. DissoPrep توسعه عملکردهای ضروری، دقت بالا در اندازه گیری دوز و مخلوط کردن را با اطمینان تضمین می کند.

DissoPrep X8 با مزایای کاربردی از جمله استفاده آسان، کارایی بالا و عملکرد به خصوص خود در گاززدایی و سیستم میکس و تزریق دقیق مورد توجه قرار گرفته است. با استفاده از دستگاه DissoPrep X8 می‌توان در کمتر از 15 دقیقه تا 8 لیتر مدیا را طبق دستورالعمل های USP، EP، FDA و GLP/GMP به دقت آماده، گاز زدایی و در ظروف مربوطه تزریق کرد.

یکی از برجسته‎ترین ویژگی DissoPrep X8 این است که اندازه‌گیری مدیا در فرایند میکس و توزیع کردن بر اساس جرم می باشد. با توجه به اینکه هر مدیایی در دماهای مختلف دارای چگالی متفاوتی است، اندازه‌گیری دوز بر اساس جرم دقیق تر از اندازه‌گیری حجمی دوز می باشد. همچنین از جمله ویژگی‌های دیگر ای سیستم Media Preparation می‌توان به این نکته اشاره کرد که مدیا از ابتدا تحت خلا (در فشاری کمتر از 100 میلی بار) تخلیه توزیع می‌شود و در نتیجه نیازی به یک پمپ مایع غیر دقیق نمی‌باشد. بعلاوه این روش همیشه گاززدایی مناسب، تزریق دقیق و قابلیت تکرار مجدد آماده سازی و تحویل مدیا را تضمین می کند.

ویژگی خاص دیگر رابط مرورگری DissoPrep  می باشد. این سیستم DissoPrep  را به سرعت و به راحتی به ساختار IT شما وصل کرده و اجرا و مدیریت روش‌ها، گزارش‌ها و کاربرها با مرورگر اینترنت را آسان می نماید.

با استفاده از دستگاه  DissoPrep X8/X15 طی مدت 15 دقیقه 8 یا 15لیتر مدیا (بسته به مدل دستگاه) کاملا مطابق با دستورالعمل‌های USP، EP، FDA و GLP/GMP به دقت آماده، گاز زدایی و در ظروف مربوطه تزریق می‌گردد.

عملیات مربوطه از طریق چند دکمه بر روی پنل DissoPrep و یا از طریقnozzle  کنترل از راه دور (کنترل از راه دور در تیوب تزریق) انجام می شود. با استفاده از رابط مرورگری DissoPrep مدیریت روش، گزارش و کاربر توسط فراهم می شود.  

دیگر ویژگی های DissoPrep X8/X15 : 

 • نمایش دو خطی پیام‌ها مدیریت سیستم را راحت‌تر کرده است.
 • روش‌ها، گزارش‌ها و کاربرها با رابط مرورگری DissoPrep به راحتی اجرا و مدیریت می‌شوند.
 • گرم کردن مدیا به صورت پیوسته انجام می شود.
 • میزان افزودنی به مدیا (اسید، محلول بافر) به صورت جرمی اندازه گیری می شود.
 • میکس و گاز زدایی در حین گرم‌کردن پیوسته و هم‌زمان با همزدن تحت خلا (معمولا در فشاری کمتر از 100 میلی بار) انجام می‌گردد.
 • دوز برای تزریق به ظروف مخصوص به طور دقیق اندازه‌گیری می‌شود.
 • حجم‌های تزریقی با قابلیت افزایش 1 گرم در هر مرحله قابل انتخاب و تنظیم هستند
 • دقت تزریق معمولا کمتر از 2 گرم می باشد.
 • در گزارشات میزان خلا اعمال شده به منظور گاززدایی مدیا ذکر می شود.
 • شامل مستندات کالیبراسیون و اعتبارسنجی خلا، دما و جرم می باشد.
 • گواهی ISO 9000 ارائه می‌گردد.